Sport

PET DANA UŽIVANJA ZA 6.500 GLEDATELJA

14. Božićni malonogometni turnir «Osiguranje Zagreb»

Datum objave: 2.1.2009.
Posavska hrvatska, Slavonski Brod

REZULTATI

Prvi dan

DJEČACI: Graničar-Brodski Varoš – Tehno-Vip-Đakovo 2:7, Caffe bar Čikago – Keramika Šimić 0:5, MV Croatia – NK Marsonia '94 0:10, Brod '94 - Mazda 1:0, NK „Amater-Jelas“ – Vidović promet 1:3, Hebrang - NK „Marsonia“ 95 0:5.

VETERANI: Brod petrol - Caffe bar Picasso 5:2, Metalka – Hotel Savus 2:1, MNK Cer – Elektro-Filip 5:3, Halajko commerce - Pekara Sever Vrpolje 3:3+, Caffe bar Snjeguljica – Biffe Sport 1:1+, Pinija - Dandy 9:3, Birotehna - UBIDR HŽ Slavonski Brod 2:0

SENIORI: Simont - Caffe bar i noćni bar Navalis 0:4, Caffe bar Nina – Mnk Čarli-Stakloprom 1:7, Studenti HSP - Restoran Zdenac-Izgradnja 2:3, Parižanka – T-C Oktan 1:8, Caffe bar Bayern-Rođo - Inter-X 2:1, Orangina - Caffe bar Tončo Strizivojna 2:4, MNK Itex-Argus - Caffe bar Mojster 3:2, V.A.M.-ing 2 - Intrid 0:1, Nk Slavonac CO – Mladež HSP 5:0, Alfa-club - Omladinac Gornja Vrba 6:2, Tim Karlovačko - Metallum d.o.o. 4:1, Stolarija Lilić D. Andrijevci - Exluziv-Radio Slavonija 3:3+, Gradex ing - Fiesta 1:2.

Drugi dan

DJEČACI: Slobodnica-Halajko commerce - Graničar-Brodski Varoš 3:0, NK Podvinje – Caffe bar Čikago 2:2+, ĐĐ Elektromont – MV Croatia 3:0, Škola nogometa Stanko Vlainić Dida - Brod '94 1:0, NK „Amater-Jelas“ - Hebrang 0:7, Vidović promet - NK „Maronia“ 95 0:3.

VETERANI: Iana – Brod Petrol 2:3, Cernička Šagovina - Metalka 1:1+, Namještaj Relax – MNK Cer 4:1, MNK Dionica Brod – Halajko commerce +1:1, MNK Restoran Zdenac & Argus - Caffe bar Snjeguljica 1:0, Pinija - Birotehna 4:2, Dandy - UBIDR HŽ Slavonski Brod 2:1.

SENIORI: Sigurnost Buzov - Keramika-Kamen 1:2, Tehno-Elektro - Mladost 1960-Grazie 3:1, Arena Bar - Barišić automati i servis 3:0, V.A.M.-ing 1 - Jurić promet-Posavska Hrvatska 5:0, TÜV-Croatia – Biffe Sport 0:0+, Pizza-cut-Pergamino - Mikropromet 1:3, Ikar-d.o.o. - Novogradnja d.d. 1:7, Leonardo-Kappa sport - Simont 10:2, ĐĐ Elektromont – Caffe bar Nina 4:1, Caffe bar Enigma Sibinj – Studenti HSP 5:0, Pinija - Parižanka 1:2, Caffe bar Bayern-Rođo - Orangina 1:1+, Inter-X - Caffe bar Tončo Strizivojna 1:1+, MNK Itex-Argus - V.A.M.-ing 2 2:0, Caffe bar Mojster – Intrid 1:3, PŠK-Bijeli dvor-Đakovo - NK Slavonac CO 0:3, GOMBR-SBTV – Alfa-club +2:2, MNK Wet Ćirić – Tim Karlovačko 4:0.

Treći dan

DJEČACI: Hebrang – Vidović promet 0:1, NK „Marsonia“ 95 - NK „Amater-Jelas“ 6:0, Mazda - Škola nogometa Stanko Vlainić Dida 1:2.

VETERANI: Caffe bar Picasso - Iana 1:6, Hotel Savus – Cernička Šagovina 2:5, Elektro-Filip – Namještaj Relax 1:3, Pekara Sever Vrpolje – MNK Dionica Brod 1:0, Biffe Sport - MNK Restoran Zdenac & Argus 1:4, Birotehna - Dandy 1:1+, UBIDR HŽ Slavonski Brod - Pinija 5:7.

SENIORI: Time out - Stolarija Lilić D. Andrijevci 3:3+, Seat-AC Bilić – Gradex ing 1:2, Sigurnost Buzov - Tehno-elektro 1:2, Keramika-Kamen - Mladost 1960-Grazie 1:2, Arena bar - V.A.M.-ing 1 3:0, Barišić automati i serv. - Jurić promet-Posavska Hrvatska 6:3, Caffe bar disco Viva - TÜV-Croatia 8:1, Metalproizvod - Pizza-cut-Pergamino 8:0, MNK Argus - Ikar-d.o.o 6:1, Caffe bar i noćni bar Navalis - Leonardo-Kappa sport 3:4, MNK Čarli - ĐĐ Elektromont 5:0, Restoran Zdenac-Izgradnja - Caffe bar enigma Sibinj 0:2, T-C Oktan - Pinija 4:5, Orangina - Inter-X 4:3, Caffe bar Tončo Strizivojna - Caffe bar Bayern-Rođo 2:1, V.A.M.-ing 2 – Caffe bar Mojster 0:2, Intrid - MNK Itex-Argus 2:3, Mladež HSP - PŠK-Bijeli dvor-Đakovo 3:3, Omladinac Gornja Vrba - GOMBR-SBTV 1:0.

Četvrti dan

DJEČACI: NK „Marsonia“ 94 - Đ.Đ. Elektromont 5:0, K eramika Šimić – NK Podvinje 0:1, Tehno-Vip-Đakovo - Slobodnica-Halajko Commerce 3:1. ČETVRTFINALE: Tehno-Vip-Đakovo – Vidović promet 2:0, NK Podvinje – Marsonia '94 0:2, Š. N. Stanko Vlajnić Dida – Keramika Šimić 3:1, Marsonia '95 – Slobodnica Halajko Commerce 5:0.

VETERANI, ČETVRTFINALE: Brod petrol – Dandy +3:3, Metalka - Namještaj Relax 1:5, Pekara Sever - MNK Restoran Zdenac & Argus 0:5, Pinija – Cernička Šagovina 2:2+.

SENIORI: Metallum d.o.o. – MNK Wet Ćirić 0:6, Exluziv-Radio Slavonija – Time out 0:3, FIESTA - SEAT-AC BILIĆ 3:3, Tehno-elektro - Keramika-kamen 2:2, Mladost 1960-Grazie – Sigurnost Buzov 3:0 (bb), V.A.M.-ing 1 - Barišić automati i servis 0:3, Jurić promet-Posavska Hrvatska – Arena bar 1:4, Biffe Sport - Caffe bar disco Viva 2:4, Mikropromet - Metalproizvod 2:7, Novogradnja d.d. – MNK Argus 2:6. OSMINA FINALA: Leonardo Kappa sport – MNK Čarli-Stakloprom 0:3, Caffe bar Enigma-Sibinj – T-C Oktan 1:4, Caffe bar Tončo-Strizivojna – Itex-Argus 1:0, Slavonac CO – Alfa club 1:0, MNK Wet Ćirić – Time out 3:0, Fiesta – Tehno-elektro 2:1, Arena bar – Caffe bar-disco Viva 3:6, Metalproizvod – MNK Argus 0:4.

Peti dan

DJEČACI, POLUFINALE: Tehno-Vip-Đakovo - Marsonia '94 2:3, Š. N. Stanko Vlajnić Dida - Marsonia '95 1:3. ZA TREĆE MJESTO: Tehno-Vip-Đakovo – Š. N. Stanko Vlajnić Dida 3:5. FINALE: NK Marsonia '94 – NK Marsonia '95 1:0.

VETERANI, POLUFINALE: Brod petrol - Namještaj Relax 3:2, Restoran Zdenac & Argus - Cernička Šagovina 2:1. ZA TREĆE MJESTO: Namještaj Relax - Cernička Šagovina 2:5. FINALE: Brod petrol - Restoran Zdenac & Argus 0:2.

SENIORI, ČETVRTFINALE: MNK Čarli-Stakloprom - T-C oktan +1:1, C. B. Tončo-Strizivojna - Slavonac CO 1:2, MNK Wet Ćirić - Fiesta 4:1, Caffe bar-disco Viva - MNK Argus 0:4. POLUFINALE: MNK Čarli Stakloprom– Slavonac CO 3:0, MNK Wet Ćirić – MNK Argus 1:0. ZA TREĆE MJESTO: Slavonac CO - MNK Argus 1:2. FINALE: MNK Čarli-Stakloprom - MNK Wet Ćirić 3:0.


DJEČACI:

1. MARSONIA '94.

2. MARSONIA '95.

3. Š. N. STANKO VLAJNIĆ DIDA

VETERANI:

1. RESTORAN ZDENAC & ARGUS

2. BROD PETROL

3. CERNIČKA ŠAGOVINA

SENIORI:

1. ČARLI-STAKLOPROM

2. WET ĆIRIĆ

3. ARGUS

Finale turnira seniora

Čarli Stakloprom – Wet Ćirić 3:0

Sportska dvorana Brod, gledatelja 1.600. Suci: Hadžisejdić i Grgurević. Delegati: Šabić, Kuzmić.

Strijelci: 1:0-Živić (5), 2:0-Rakić (26), 3:0-Dimić (28).

ČARLI STAKLOPROM: Rakičević, Živić, Đurasović, Manasijević, Furtula, Dimić, Rakić, Šošo, Šparović, Karlić. Voditelj: Ivica Ćorluka.

WET ĆIRIĆ: Oroz, Križanović, Brnjić, Gavran, Družić, Biličić, Mijatović, Galović, Božić, Zelenika, Galović. Voditelj: Boris Bogdan.


Najbolji strijelac turnira seniora: Ivan Šokić – 9 pogodaka (Caffe bar-disco Viva).

Najbolji vratar: Zoran Rakičević (Čarli-Stakloprom).

Najbolji igrač: Milan Živić (Čarli-Stakloprom).

Finale turnira veterana

Brod petrol – Restoran Zdenac & Argus 0:2

Sportska dvorana Brod, gledatelja 1.200. Suci: Velić i Kruljac. Delegati: Šabić, Obertlik.

Strijelaci: 0:1-Kojić (9), 0:2-E. Mujčin (30).

BROD PETROL: Kutlić, D. Vidović, Katinić, Kljaić, Garić, Šoić, Marić, Tokić, Lošić, Ađulović, M. Vidović, Krijan, Marošević. Voditelj: Drago Vidović.

RESTORAN ZDENAC & ARGUS: Gavrić, Karić, Al. Mašić, Ar. Mašić, Z. Mujčin, Maletić, Marić, Pinjagić, E. Mujčin, Kojić. Voditelj: Damir Marić.


Najbolji strijelac turnira veterana: Petar Kostadinović – 8 pogodaka (Pinija).

Najbolji vratar: Stipo Gavrić (Restoran Zdenac & Argus).

Najbolji igrač: Zemir Mujčin (Restoran Zdenac & Argus).

 

Finale turnira dječaka

Marsonia '94 – Marsonia '95 1:0

Sportska dvorana Brod, gledatelja 800. Suci: Kozina i Grgurević. Delegati: Kuzmić, Đabić.

Strijelac: Kovačić (18).

MARSONIA '94: Konrad, Stanić, Tomas, Pinčar, Katanić, Mataić, Rebac, Kovačić, Lukić, Balentović. Voditelj: Zlatko Milić.

MARSONIA '95: Memović, Deanović, Mašić, Stjepanović, Akšamović, Ravlić, Munivrana, Dankić, Mirković, Budisavljević. Voditelj: Zemir Mujčin.


Najbolji strijelac turnira: Stjepan Kovačić – 8 pogodaka (Tehno-Vip Đakovo).

Najbolji vratar: Ajdin Memović (Marsonia '95).

Najbolji igrač: Mateo Kovačić (Marsonia '94).


Marin Kovačević

Ostale novosti

13.5.2016.Sportski susreti Bljesak

19.2.2016.Izbor najboljih sportaša u županiji

13.11.2015.Uspjeh Sokola

11.9.2015.Ne daj Bože da se doktori ozlijede!

14.8.2015.Velika obljetnica u Brodskom Stupniku

28.5.2015.Sloga pobjednik

22.5.2015.Junaci iz "kontejnerskog naselja"

15.5.2015.Regata Slavonski Brod

8.5.2015.Skate park opasan po život

27.2.2015.Heller, Lipovac, ŽOK "Nova Gradiška", KKK "Olimpik"

9.1.2015.Škola klizanja

31.12.2014.Nagrade ostale u Slavonskom Brodu

5.12.2014.Samardžić na čelu

14.11.2014.Pamtim samo sretne dane

11.7.2014.Tuzlacima tri nagrade

20.6.2014.Iz Broda na Europsko prvenstvo!

9.5.2014.Uspješan prvi nastup

3.4.2014.Pet "komada" u 60 minuta

7.3.2014.Heller, Lutz, ŽOK "Nova Gradiška", KKK "Marsonia"

22.3.2013. Četiri pobjede Legije

15.3.2013.Brod na Savi Marsu slavi

15.2.2013.Najbolji Konopka, Lipovac, odbojkašice, košarkaši

25.1.2013.Zimske radosti na Klasijama

8.6.2012.Zlato, zlato, pa još zlata...

11.5.2012.Josip Vojak u reprezentaciji!

15.3.2012.Pegaz - sjajni domaćini i plesači

13.1.2012.Nisam brojao nikada...

5.1.2012.Sedam desetljeća i tisuće kilometara

6.10.2011.SUPERMAN? IRONMAN!

2.9.2011.NAJBOLJI U EUROPI!

21.4.2011.Medalje za povijest

7.1.2011.SAMO DVA PORAZA U GODINI DANA!

23.12.2010.SRETNO U SLJEDEĆIH STO NOGOMETNIH GODINA!

10.12.2010.NAJBOLJE U HRVATSKOJ!

18.2.2010.BULJAN, LIPOVAC, ODBOJKAŠICE I KARATISTI

22.1.2010.NAJVEĆI HRVATSKI CURLING SKUP U POVIJESTI

30.10.2009.BROĐANKA POKORILA SVIJET!

21.10.2009.ZLATNI VRATAR «TIHIH PAKLENIH»

27.8.2009.TREĆI PUT PRVACI HRVATSKE!

27.3.2009.GRAD I PERKOVČANI SE DOGOVORILI

30.1.2009.JOŠ ČEKAM SVJETSKO ZLATO

23.12.2008.«DALMATINKA I ŠOKICA» VLADAJU PARKETOM

28.11.2008.SLAVONAC JESENSKI PRVAK!

23.10.2008.ZRINKA KORAĆ ZA POVIJEST

11.9.2008.VAŽNA JE EKIPA, A NE JA

8.2.2008.NAJVIŠE NAGRADA BROĐANIMA!

21.6.2007.SUDAC ZA POVIJEST

8.6.2007.SVJETSKE MEDALJE U BRODU!

20.4.2007.KK «ZANATLIJA» PRVOLIGAŠ!

23.3.2007.REPREZENTACIJA MI JE OGROMAN POTICAJ

9.3.2007.Šahovski Spomen turnir «Milan Mesić»

15.2.2007.Najuspješniji županijski sportši

30.11.2006.PRVI USPJESI BRODSKIH GOLFERA

31.8.2006.ČETIRI USPJEŠNE GODINE

25.8.2006.I NAKON ŠEZDESETE U PUNOJ SNAZI

25.7.2006.SLAVONAC CO POBRAO LOVORIKE

7.3.2006.Želimo vrh hrvatskog karatea