Sport

BULJAN, LIPOVAC, ODBOJKAŠICE I KARATISTI

Izbor najboljih pojedinaca i udruga u sportu Slavonskog Broda za 2009. godinu

Datum objave: 18.2.2010.
Posavska hrvatska, Slavonski Brod

PERSPEKTIVNE MLADE SPORTAŠICE

Marina Previšić (Tenis klub Brod), Marijana Miljković, Ivana Buljević, Melani Mihić, Ena Devčić, Ružica Protrka, Ankica Anušić, Josipa Anušić, Elena Romanjek, Irena Perković, Valentina Kovačević, Maja Stipančević, Ivona Šprajc, Tomislava Matijević, Ana Ravnjak, Đurđica Lukač, Nikolina Marinčić (Ženski nogometni klub Viktorija), Brigita Bakić, Magdalena Jukić, Vanesa Tot (Kajak-kanu klub Marsonia), Ana Petanović (Atletski klub Marsonia), Dragica Drmić, Ena Ljubičić, Helena Praćuk, Josipa Radić, Antonija Božić (Ženski košarkaški klub Brod), Lea Tolić, Elena Miščančuk, Katarina Karović (Športski plesni klub Top dance), Katica Tolić (Boksački klub Radnički), Laura Šitum, Matea Čanić, Karolina Buzak, Maja Barić (Taekwondo klub Brod), Antonela Pavičić (Ženski rukometni klub Brod Gymnasium), Katarina Vodeničar, Erika Boras, Kristina Katušić, Dajana Garić, Diana Garić, Antonela Galić, Mateja Marić, Klara Tuličić (Taekwondo klub Alfa Brod), Marina Đaković, Matea Čato, Antonela Dankić (Obojkaški klub Posavina Brod), Ena Aračić (Kickboxing klub Tomislav gym), Mia Matković, Ana Berezovski, Inga Karakaš, Leona Šarić (Gimnastički klub Sokol), Karolina Kovač, Anamarija Krainović (Ženski odbojkaški klub Marsonia), Indira Ređepi, Ana Bodon, Ines Samardžić (Taekwondo klub Marsonia Kuna), Ana Andrić, Irena Ivušić, Anita Opačak (Rukometni klub Podvinje).

PERSPEKTIVNI MLADI SPORTAŠI

Damir Katinić, Davor Katinić, Josip Mikić, Tomislav Firec, Drago Jukičić, Antun Novaković, Nikola Blažević, Mihael Rajić, Inoslav Jukić (Kajak-kanu klub Marsonia), Borislav Kovačević, Pavle Matuško, Marko Karlović, Luka Čuljak, Andro Matuško, Krešimir Bradić (Košarkaški klub Brod Svjetlost), Ivan Golemović, Mateo Stanišić, Danijel Djogaš, Toni Bednjanec, Damir Legradi (Boksački klub Radnički), Karlo Krznarić, Robert Jurić, Matija Rosandić, Fran Turčinović, Ivan Didić (Škola rukometa Brod), Ivan Đukić (Atletski klub Marsonia), Ilija Galić, Bruno Sandak, Marin Oroz (Rukometni klub Brod Konstruktor), Aldin Haurdić, Tomislav Mađarević, Borna Mađarević, Benjamin Brechelmacher, Luka Lović, Gabrijel Mirković, Berislav Ćosić, Mihael Ećimović (Karate klub Slavonski Brod), Igor Semenjuk, Domagoj Valenčak, Josip Ereiz, Antonio Jozanović, Luka Drašković, Josip Matić, Davorin Bolić, Filip Stanić, Marko Aračić, Andrej Žarkić (Taekwondo klub Brod), Darko Bašić (Rukometni klub Podvinje), Fabijan Đurđević, Luka Turkalj, Luka Alfeldi (Športski plesni klub Top dance), Jakov Čurić, Patrik Suman, Bruno Salamunović, Marko Salamunović (Gimnastički klub Sokol), Ivan Raić, Ante Ćorković, Krunoslav Opačak, Ivan Katinić (Omladinska nogometna škola Franje Zvonarevića), Dorian Šimunović (Biciklistički klub Festung), Bernard Berić, Daniel Lazar, Tomislav Katušić, Antonio Garić, Anito Vukoja, Kristijan Katušić, Adrian Marić, Marin Galić (Taekwondo klub Alfa Brod), Marin Lovrić (Taekwondo klub Marsonia Kuna), Domagoj Stanković, Jadran Popović (Muški odbojkaški klub Brod).

ŠKOLSKI SPORTSKI KLUBOVI

ŠŠK «Goran», Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića

ŠŠK Klasične gimnazije fra Marijana Lanosovića

ŠŠK Srednje medicinske škole

SPORTAŠI S INVALIDITETOM

1. EVICA ŠERFEZ, kuglanje

2. RankoMilutinović, kuglanje

3. Edin Havić, rukomet

PROMICANJE SPORTA ILI REKREACIJE

Karate klub Slavonski Brod

NAJUSPJEŠNIJE ŽENSKE EKIPE

1. ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB MARSONIA

2. Ženski nogometni klub Viktorija

3. Ženski košarkaški klub Brod

 NAJUSPJEŠNIJE MOMČADI

1. KARATE KLUB SLAVONSKI BROD

2. Kajak-Kanu klub Marsonia

3. Košarkaški klub Brod Svjetlost

 NAJUSPJEŠNIJE SPORTAŠICE

1. LORENA BULJAN, Kajak-kanu klub Marsonia

2. Ivana Bilešić, Twirling klub Cascavela

3. Paula Konopka, Atletski klub Marsonia

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠI

1. MARKO LIPOVAC, Kajak-kanu klub Marsonia

2. Tomislav Stepić, Karate klub Slavonski Brod

3. Kristijan Katušić, Taekwondo klub Alfa Brod

ZASLUŽNI SPORTSKI DJELATNICI

Stipan Miljković, Svetislav Bida, Šimun Stanić, Josip Grubišić.

POSEBNA PRIZNANJA

Nogometni klub Marsonia – 100 godina od osnutka

Zrinka Fišer – svjetska prvakinja u body fitnessu

mk

Ostale novosti

13.5.2016.Sportski susreti Bljesak

19.2.2016.Izbor najboljih sportaša u županiji

13.11.2015.Uspjeh Sokola

11.9.2015.Ne daj Bože da se doktori ozlijede!

14.8.2015.Velika obljetnica u Brodskom Stupniku

28.5.2015.Sloga pobjednik

22.5.2015.Junaci iz "kontejnerskog naselja"

15.5.2015.Regata Slavonski Brod

8.5.2015.Skate park opasan po život

27.2.2015.Heller, Lipovac, ŽOK "Nova Gradiška", KKK "Olimpik"

9.1.2015.Škola klizanja

31.12.2014.Nagrade ostale u Slavonskom Brodu

5.12.2014.Samardžić na čelu

14.11.2014.Pamtim samo sretne dane

11.7.2014.Tuzlacima tri nagrade

20.6.2014.Iz Broda na Europsko prvenstvo!

9.5.2014.Uspješan prvi nastup

3.4.2014.Pet "komada" u 60 minuta

7.3.2014.Heller, Lutz, ŽOK "Nova Gradiška", KKK "Marsonia"

22.3.2013. Četiri pobjede Legije

15.3.2013.Brod na Savi Marsu slavi

15.2.2013.Najbolji Konopka, Lipovac, odbojkašice, košarkaši

25.1.2013.Zimske radosti na Klasijama

8.6.2012.Zlato, zlato, pa još zlata...

11.5.2012.Josip Vojak u reprezentaciji!

15.3.2012.Pegaz - sjajni domaćini i plesači

13.1.2012.Nisam brojao nikada...

5.1.2012.Sedam desetljeća i tisuće kilometara

6.10.2011.SUPERMAN? IRONMAN!

2.9.2011.NAJBOLJI U EUROPI!

21.4.2011.Medalje za povijest

7.1.2011.SAMO DVA PORAZA U GODINI DANA!

23.12.2010.SRETNO U SLJEDEĆIH STO NOGOMETNIH GODINA!

10.12.2010.NAJBOLJE U HRVATSKOJ!

22.1.2010.NAJVEĆI HRVATSKI CURLING SKUP U POVIJESTI

30.10.2009.BROĐANKA POKORILA SVIJET!

21.10.2009.ZLATNI VRATAR «TIHIH PAKLENIH»

27.8.2009.TREĆI PUT PRVACI HRVATSKE!

27.3.2009.GRAD I PERKOVČANI SE DOGOVORILI

30.1.2009.JOŠ ČEKAM SVJETSKO ZLATO

2.1.2009.PET DANA UŽIVANJA ZA 6.500 GLEDATELJA

23.12.2008.«DALMATINKA I ŠOKICA» VLADAJU PARKETOM

28.11.2008.SLAVONAC JESENSKI PRVAK!

23.10.2008.ZRINKA KORAĆ ZA POVIJEST

11.9.2008.VAŽNA JE EKIPA, A NE JA

8.2.2008.NAJVIŠE NAGRADA BROĐANIMA!

21.6.2007.SUDAC ZA POVIJEST

8.6.2007.SVJETSKE MEDALJE U BRODU!

20.4.2007.KK «ZANATLIJA» PRVOLIGAŠ!

23.3.2007.REPREZENTACIJA MI JE OGROMAN POTICAJ

9.3.2007.Šahovski Spomen turnir «Milan Mesić»

15.2.2007.Najuspješniji županijski sportši

30.11.2006.PRVI USPJESI BRODSKIH GOLFERA

31.8.2006.ČETIRI USPJEŠNE GODINE

25.8.2006.I NAKON ŠEZDESETE U PUNOJ SNAZI

25.7.2006.SLAVONAC CO POBRAO LOVORIKE

7.3.2006.Želimo vrh hrvatskog karatea